• +90 232 372 60 40
  • info@huzurevdeneve.com
  • Atatürk Blv No:19/B Karşıyaka/İzmir

Bizimle İletişime Geçin

Atatürk Bulvarı

No:19/B Karşıyaka/İzmir

Telefon

Ofis: +90 232 372 60 40

GSM : +90 533 254 46 42

Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat , şehirlerarası evden eve nakliyat yılların verdiği tecrübe ve güven ile ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-posta veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Huzur Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi tedariği, eşyalarınızın taşınması için kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Huzur Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar.

Evi taşıyacağınız tarihi sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. İzmir Evden Eve Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri İzmir Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır.

Taşınma gününde eksper, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Huzur Nakliyat Ev Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra ev taşıma işlemi başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.