• +90 232 372 60 40
  • info@huzurevdeneve.com
  • Atatürk Blv No:19/B Karşıyaka/İzmir

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat 2002 yılında kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi adı altında kurulmuştur. Evden Eve Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır.

Tüm Türkiye il sınırları genelinde evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet içerisinde İzmir Huzur Nakliyat profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz olarak taşıyabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık ciddiyet ve sorumluluk gerektirir. Bu doğrultuda iyi bir taşımacılık firmasını tercih etmeniz size her zaman kazanç sağlayacağını belirtmek isteriz. Çünkü gelişmiş taşımacılık firmaları güçlü kuruluşlar tarafından ortaya atılmış firmalardır. Uzun yıllardır taşımacılık tecrübelerinde en iyi araçlarımız ve ekipmanlarımız ile kaliteye ve çeşitliliğe önem veren, alanında bir çok kalifiye eleman ile hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Bireylere ve kobilere bu alanda hizmet sağladığımızdan dolayı gurur duymaktayız. Eğer sizlerde Huzur Nakliyat firması ile henüz tanışmamız iseniz sizlerle karşılıklı görüşme yapmaktan memnuniyet duyacağız

M

Misyonumuz

Yenilikçi nakliyat çözümleri sunarak müşterilerimizin kişisel ve profesyonel hizmet taleplerini karşılıyoruz.
V

Vizyonumuz

Proaktif ve sürekli yeni olasılıklar arıyoruz. Bu nedenle vizyonumuzun önemli bir parçası güvenli nakliyattır.
K

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan personellerimiz,yeni model araçlarımız ile sizlere güvenilir, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Ev Taşıma Süreci

1.Müşteri Hizmetleri

Bizimle telefon, e-posta ya da site üzerinden forum ile ulaşabilirsiniz.

2.Eşyalarınız Paketlenmesi

Ekspertiz hizmetinden sonra eşyalarınız sigortalanıp paketlenir.

3.Nakliye Süreci

Eşyalarınız asansörlü nakliyat ile aracımıza yerleştirilip taşınacağınız bölgeye gidilir.